Tekściwo

hesja Air-Art Photography

25 MAJ 2020

Stan kraju...

do czego doprowadziliśmy?

Do jakiego stanu doprowadziliśmy ten kraj? Wczoraj (24.05.2020) oglądałem Wiadomości na TVP. Prawie non stop o Dudzie! Duda to, Duda tamto. Załatwił wizy w USA, zabezpieczył Polskę w gaz, kupował truskawki na bazarze w Garwolinie, zrealizował wszystkie wyborcze obietnice (a dupa! jestem frankowiczem i obiecywał pomoc i nic w tym temacie sięnie zadziało) itd. itp. Non stop o nim! W przerwie Wiadomości wielka jazda po Trzaskowskim, który nie radzi sobie ponoć z pytaniami od ludzi! Oni się z niego śmieją, podczas gdy Duda nie odpowiada na żadane nieustawione pytania od ludzi przed kamerami. Nie odpowiada na żadne niewygodne pytania podczas jakichkolwiek konferencji prasowych, a do jego spotkań z ludźmi nie jest dopuszczana ŻADNA telewizja oprócz TVP! Inne stacje na temat spotkań Dudy z Polakami dostają materiały przygotowane specjalnie i tylko przez TVP! Potem jeszcze długa rozmowa z samym Dudą. Najpierw w Wiadomościach, a potem w TVP Info... To nie jest kampania?

W tym samym czasie ludzie Dudy oskarżają innych kandydatów, za to, że prowadzą kampanię wyborczą! To jest jakiś kosmos? Co więcej, wybory 10 maja niby się nie odbyły, ale oficjalnie nic o tym nie wiadomo! Uchwała PKW mimo, że jest uchwalona, nie została do dziś oficjalnie ogłoszona przez rząd! Rząd twierdzi, że ją analizuje, a żaden przepis nie daje mu do tego jakiegokolwiek prawa! Analizują? Wszyscy wiemy, że grają na czas chociaż nie mają na to żadnego mandatu. Masakra totalna. Obowiązującą i uchwaloną przez parlament ustawą dot. wyborów na chwilę obecną jest tylko i aż też niekonstytucyjna ustawa "sasinowa". Tak więc, kampania wyborcza się nie skończyła, nie ma żadnej pewności, że wybory rzeczywiście odbędą się 28 czerwca. Nie ma też żadnej pewności, że jacyś nowi kandydaci zostaną do wyborów dopuszczeni. Kto wie, może się jeszcze okazać, że Małgorzata Kidawa-Błońska jest jedyną kandydatką KO oficjalnie zgłoszoną i mogącą startować w wyborach prezydenckich 2020!? A czemu 2020? A może rząd wprowadzi stan klęski żywiołowej? Przecież oni mogą zrobić dosłownie wszystko co będzie im pasować, ot tak, bez trybu... I kto im coś zrobi?

Do jakiego poziomu ta międzyplemienna walka doprowadziła nasz kraj? By utrzymać się przy władzy lub ją zdobyć, jedni zrobią wszystko przeciw drugim, drudzy przeciwko pierwszym :( I tak dalej i tak dalej. Czy np. ktokolwiek myślący, miał jakiekolwiek wątpliwości, kogo Duda wybierze na Pierwszą Prezes Sądu Najwyższego? Ale oczywiście we wszystkich mediach wielka jazda i wielka rozkminka. Takich przykładów jest cała masa... Tylko my, zwykli Polacy, dostajemy za to wszystko po dupie. Do tego ten wstyd... bo oni, w obu plemionach, przecież mają się dobrze :(

Czas z tym skończyć! Jest opcja... Niebawem będzie o niej więcej. Pracuję nad tekstem...

 

Tło:

zamknij

© 2024 Sławek hesja Krajniewski

Polityka prywatności

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO