Tekściwo

hesja Air-Art Photography

09 LIS 2019

Urodzinowe odloty

od najwspanialszych przyjaciół! :)

(obejrzyj zdjęcia)
Gdy na naszym zlocie SPFL AIR-ACTION zakończyłem prezentację klubową i wskoczyłem do imprezowego tygla by ze wszystkimi świętować 10. urodziny stowarzyszenia, zostałem nagle wywołany do tablicy! Szybko zorientowałem się, że wszyscy wiedzą coś, czego ja nie wiem. Ta jasne - szybko strasznie! Akcja była przygotowywana już od dość długiego czasu! Okazało się też, że miała potężny rozmach i niebywały zasięg! To, że ja się nic wcześniej nie połapałem, że coś jest grane to tylko dowód na to jak profesjonalni byli uczestnicy akcji i jak ja niekumaty :D
Najpierw SOLO (Maciek Strzelczyk) rozpoczął swoją wzruszającą i pełną emocji przemowę (dzięki Stary!), a później posypały się prezenty w postaci wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju: królewskiej korony, buławy, peleryny (do której przyczepiłem się od razu) i butelki łiskacza niebywale wykonanych i ręcznie zdobionych przez o ile się nie mylę (bo prowadzę małe dochodzenie kto za wszystkim stoi - nie jest łatwo) przez Tomcata (Krzyśka Szlosarka). Dodatkowo dostałem statuetki samolotów z wygrawerowanymi wpisami wykonanymi ręcznie (info też z wywiadu) przez Łukasza Pomrenke :) Następnie wniesiono wieeelką paczkę, z której wygrzebałem potężny zegar (132cm!!!), zrobiony jakby na lotniczym gwiazdowym silniku ze śmigłami! Też ręczna robota :) Już w tym momencie byłem ugotowany totalnie. Wstałem, tzn. próbowałem wstać, gdyż ponownie mnie usadzono i nakazano obejrzenie materiału, który zabił mnie już kompletnie! Ci którzy mnie znają wiedzą, jak łatwo się wzruszam i ryczę, ale w tamtym momencie nie tyle próbowałem się od płaczu powstrzymać, co myślałem, że serce mi wywali z powodu niesamowitego uczucia, które mną wtedy i za każdą chwilą miota, gdy oglądam ten film. Poczułem się dokładnie jak podczas moich 40. urodzin na zlocie NKP w Międzyzdrojach! Kto wie czy nie intensywniej, gdyż tu jeszcze wiecej moich wspaniałych przyjaciół było zaangażowanych w akcję. To było coś niesamowitego. Coś, co nabiło mi tak baterie, że chcę teraz dla tych ludzi robić jeszcze więcej i jeszcze intensywniej!

Jesteście przecudowni! Urządziliście mi jedną z najpiękniejszych chwil w życiu!
DZIĘKUJĘ! Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w projekcie. Wywiad doniósł mi (poprawcie proszę, jakby się mylił i kogoś istotnego dla sprawy nie dodał), że głównymi sprawcami byli sila (Sylwia Zieja), SOLO (Maciej Strzelczyk) i deoc (Tomasz Szczech). Kochani wariaci!!

Obsada filmu też jest genialna. Pomysłowość i poziom zwariowania niektórych z Was powinna być nagrodzona oskarami! No i psalm.... Ten zwala z nóg za każdym razem :D Zanim jednak "Poleci samolot" ku pamięci wymienię obsadę tegoż arcydzieła (mam nadzieję, że nikogo nie pominę).
Maja Krajniewska
Carlos de Leon
Han Gao
Peter Steehouwer
Tomasz deoc Szczech
Mariusz MarS Suwalski
Michał Górecki
Katarzyna Zielińska
Tomasz Jaskólski
Krzysztof Góralczyk
Magda Gruszczyńska
Piotr Szydło
Marta Deptuła
Ania Łopaciuk, Magda Busz, Justyna Koper, Agata Iwanowska
Marta Holka
Ania Zakrzewska
Maciej Way Skonieczny
Fabian Kolbusz
Agnieszka Kędra
Sylwia Zieja
Grzegorz Bareła
Marysia Muś
Daniel Dębosz, Mieczysław Machnik, Tomek Buszewski, Cellfast Flying Team
Łukasz Czepiela
Maciej Strzelczyk
Jurgis Kairys
Tomasz Qna Chochół
Rafał Niziołek, Ziemowit Kudła
Piotrek Łykowski
Majeczka Łykowska
Maciej Szamałek
Joanna Krząstek-Hibner
Przemek Szynkora, Leszek Kujawski, FOX TWO (montaż filmu!! dziękuję :)
Joanna Grzelak
Piotr Kostur, Piotr Dziendziel, Ania Kłopocka

Piotr Skupieński
Marcin Malinowski
Ksiądz Dariusz Chybił parafia Rachodoszcze :D

ufffff napisałem!!! ależ Was tu jest :)

Jeszcze raz dziękuję i lecę oglądać... jeszcze raz i jeszcze raz i....
Leeeecii Samooolot... :P :D

 

Film Maćka Piotrowskiego przekrojowo z całej imprezy:

 

Film Marty Holki z części klubowej:

10lat SPFL from Marta Holka on Vimeo.

 

Film Marty Holki z części dotyczącej moich urodzin :)

hesja50 from Marta Holka on Vimeo.

 

PEŁNA WERSJA PSALMU
Księdza Dariusza Chybiła z parafii Rachodoszcze :D
 

 

!!!GALERIA ZDJĘĆ Z IMPREZY!!!

Tło:

zamknij

© 2024 Sławek hesja Krajniewski

Polityka prywatności

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO