Tekściwo

hesja Air-Art Photography

18 STY 2017

Ekskre-mentalny Test

na Osobowość :P

UWAGA! Kilka minut przerwy w pracy! :D

Zamiast patrzeć na zielone poznajcie mój ulubiony (własny, jeden z wielu) Ekskre-mentalnyTest na Osobowość :P
Taka sytuacja: Lot samolotem pasażerskim. Z reguły jakieś 30-40 min przed lądowaniem tworzy się kolejka do kibelka. Kolejka jest tym większa, że po lądowaniu czeka was stanie w długiej kolejce do powiedzmy kontroli paszportowej lub do oficera migracyjnego w USA! Komplikuję zagadnienie, by było jasne, że MUSISZ skorzystać z WC! :P Nastałeś się w niej, ale już jesteś pierwszy do wejścia do kabiny ulgi. Wtem otwierają się drzwi, a z kibelka wychodzi piękne dziewczę (może to być mega przystojniak dla pań oczywiście). Wszyscy podziwiają urodę owej/owego osobnika ostentacyjnie ciągnąc za nią/nim wzrokiem. Ty jednak nie masz na to za dużo czasu. Wskakujesz do kibelka, zamykasz drzwi i gdy już masz usiąść na tronie orientujesz się, że na jego obrzeżach zalega potężna i niebywale obrzydliwa Qpa :D

 

No i teraz pytanie jest takie do Ciebie: Co robisz w takiej sytuacji? :)
 

 

A. Wyskakujesz z kibelka i drzesz się przez pół pokładu do swojej poprzedniczki/swojego poprzednika, że zostawili coś po sobie i prosisz/nakazujesz im posprzątanie? :)
 

 

B. Mimo totalnego obrzydzenia podwijasz rękawy i mozolnie czyścisz kibelek, by w oczach Twoich następców z kolejki wypaść ok? :)
 

 

C. Jakoś ogarniasz swoją potrzebę pozostawiając potwora nieruszonego i wychodzisz z kibelka z niewinną miną? :)
 

 

D. Inne?
 

Miłego główkowania :D
Odpowiedzi nie przysyłaj bo nagród ni ma :)

Mayday! Mayday! Mayday!

Tło:

zamknij

© 2024 Sławek hesja Krajniewski

Polityka prywatności

Wykonanie: Onepix. | DRE STUDIO