hesja Air-Art Photography

14 MAR 2018

AKADEMIA NIKONA

THE BEST OF and BACKSTAGE

Galeria zawiera część moich ulubionych zdjęć, zrobionych podczas warsztatów fotografii lotniczej odbywających się w ramach Akademii Nikona. Zarówno te moim zdaniem najlepsze, jak i te backstage'owe pokazujące jak mniej więcej nasze zajęcia wyglądają. Sam jestem w szoku ile ulubionych kadrów zrobiłem właśnie podczas Akademii Nikona. Ile przeżyliśmy wyjątkowych chwil, ile poznałem osób, jakie i ile modelek nam pozowało. Nie tylko spod znaku biało-czerwonej szachownicy

Wiecie co jest takiego wyjątkowego w naszych zajęciach praktycznych? Ano to, że w bazie możemy być w zasadzie w dowolnej chwili podczas dwóch dni trwania warsztatów. Daje to super możliwość zrobienia zdjęć z różnych miejscówek podczas różnych akcji lotniczych. Takiej możliwości z reguły nie ma podczas zwykłego wejścia do bazy. Najczęściej jest się wtedy tylko przez chwilę, w ściśle określonym czasie, a często też i miejscu.


Na naszych zajęciach staram się przekazać jak najwięcej wiedzy, a jednocześnie pomóc w zrobieniu jak najlepszych zdjęć lotniczych. Wszystko to oczywiście zgodnie z moją najważniejszą regułą, czyli dobrze się bawiąc! :)
Odbyło się już 25 edycji! (stan na dzień 31 grudnia 2019) Tylu obecnie wspaniałych fotografów łapało z nami swoje pierwsze kadry lotnicze. Tylu wspaniaych fotografów jeszcze z nami zacznie swoją przygodę z fotoloto. Miło popatrzeć, jak rozwija się ich, Wasz warsztat. Jak zdjęcia nabierają właściwego szlifu. Nie mogę się doczekać następnych zajęć! :)

Zapraszam serdecznie na stronę Akademii, gdzie można się zapisać na kolejne edycje :)
Najbliższy termin to:
- 2-3 października 2019 roku w 32. Bazie Lotnictwa Taktycznego w Łasku


Tło:

zamknij

© 2020 Sławek hesja Krajniewski

Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna