Co nowego?

hesja Air-Art Photography

14 SIE 2018

Istne wariactwo!

Szalony czas fotoloto

Wybaczcie, że nie jestem dostępny... Co za zwariowany czas!!!
W poniedziałek po powrocie ze Szwecji prawie od razu do śmigłowca i fotografowanie próby do defilady - wierzcie mi - będzie gruuuubo!

A to wszystko dopiero początek gdyż... jutro Lotnicza Szarża - pokaz w wykonaniu Artura Kielaka. w Grudziądzu! Nie mogę zdradzić niczego, ale jak ktoś będzie w okolicy to duuuużo straci jak tego nie zobaczy!!!
No i od czwartku - Gdynia Aerobaltic 2018 i Air-to-Air Meeting! Tam dopiero będzie się działo! Głowa boli od kalkulacji, kombinacji, ustawień, scenariuszy, rozmów z pilotami. Masakra w najlepszym i najbardziej pozytywnym wydaniu!!! :)
Do zobaczenia i do wspólnego przyfocenia tam wszędzie!!!


Friday's flight to Sweden at the invitation of Jan Andersson and immediately a session with his DC-3, then a flight with this wonderful plane and ... air-to-air session with Jannes P-51D Mustang! Then two great days at Dala-Jarna Airshow, where Jacob and Edit Holländer took care of us as always, as fantastic Scandinavian Airshow family.
So many great pilots and great set-ups with them - Jurgis Kairys, Rick Van der Graaf, Marek Choim Thanks a lot!!! :) At the end - an amazing date with powerful Viggen! <3

Tło:

zamknij

© 2021 Sławek hesja Krajniewski

Polityka prywatności

Wykonanie: DRE STUDIO Agencja kreatywna